MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE

CEI MAI BUNI JUCATORI DE MMHO&HOMM3 DOAR AICI

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

dudix vs. DELMAR (1-2)

In jos 
AutorMesaj
DELMAR

Data de inscriere : 17/09/2011

MesajSubiect: dudix vs. DELMAR (1-2)   Lun Sept 19, 2011 5:40 am

dudix (albastru,Fortress,Tazar,Tazar) def delmar(rosu,Stronghold,CragHack,CragHack) 137 -Template Ballance L no U
[b]Frumos meci ce sa zic. Am avut o harta nasoala am pierdut o groaza de timp aiurea . Am fost nevoit sa sparg in centru in 132 pentru ca al 3lea castel era f departe...Am intrat in zona de viverne am strans destule vreo 49 . Ce sa zic am pierdut pe greseala mea .. Putea sa fie un meci frumos..Am terminat prin a-mi prinde eroul fara a armata heh.Gafa de Nub Smile asta e .. bravo dudix imi place faci progrese hehe.

Ms de joc

Ultima editare efectuata de catre DELMAR in Sam Oct 08, 2011 5:07 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://heroes3.forumz.ro
dudix

MesajSubiect: :d   Lun Sept 19, 2011 6:57 am

[b]Tare meciul ce sa spun ar fi iesit o lupta grozava dak ai fi avut toate trupele pe tn Very Happy ce m-ar fi avantajat pe mn erau spelurile tale Smile deja imi imaginez cum fugeam cu lizardele si incercam sa fac imposibilu sa iti dau viveri aceea jos fara a sti mai exact cine castiga :d cred ca ai fi avut sanse mai mari de castig cu 49 de vivere ehe ms de jok
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
DELMAR

MesajSubiect: meciul 2.........................   Lun Sept 26, 2011 6:26 pm

Delmar (blue,Dungeon,Shakty,Shakty) def dudix (red fortress,Tazar,Tazar) -132 Balance L

Al doilea meci ..pot spune ca sa repetat istoria hehe.. acum te-am prin eu pe picior gresit...Meciul a fost super
Spataman 1 - conservatori si behemoth dwell ..deci mai exact 3 behe 1 inger saptamana 1 .. un start promitator ..

M-am riscat putin la portalu l tau Ghost Dragoni si Trongi de piti..dar a meritat .. trebuia sa fac o scurtatura catre tine Smile nu vroiam sa ajungi in zona de hive:)
Oricum GG
Ms de joc
Sus In jos
DELMAR

MesajSubiect: ..................................................   Sam Oct 08, 2011 5:05 am

DELMAR(blue,Dungeon,Shakty) def dudix(red,Rampard,Ivor,CragHack) -1 2 5 template Random Balance

Foarte Frumos meciul dudix ai jucat foarte bine pacat ca ai gafat-o la sfarsit.Shakty mia cerut foc deci sa cam stricat skilurile.. in skimb a luat conservatorul in 112 cu un inger in ziua 3 am reusit sa matur tot ce era in cale:).Greseala ta dudix ca tiai lasat eroul descoperit .In 123 Apare Crag cu 4 ingeri plus toata armata upgradata Zic( E de rau) dar Crag dupa ce mi-a luat 3castele a ramas descoperit doar cu ingerii si restul armatei pe un scout.Asa ca am reusit sami recuperez paguba Smile si tot odata sai atac si ambii eroi.Sper ca nu ti-ai bagat unghia in gat ? Very Happy

Frumos meci ms de joc
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: dudix vs. DELMAR (1-2)   

Sus In jos

dudix vs. DELMAR (1-2)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE :: Heroes of Might and Magic 3 :: BEST OF THE BEST (+PROVOCARI)-
Mergi direct la: