MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE

CEI MAI BUNI JUCATORI DE MMHO&HOMM3 DOAR AICI

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

RULZ and INFO

In jos 
AutorMesaj
DELMAR

Data de inscriere : 17/09/2011

MesajSubiect: RULZ and INFO   Sam Sept 17, 2011 10:50 am

Ok o sa incepem cu acest mic turneu cel mai bun dintre cei mai buni.Aici se pot face provocari 1x1 intre jucatori .Regulile se fac intre abele parti.
Se vor Juca 3 meciuri sau 2 unde este cazul.... mai exact primul care obtine 2 victorii
Raportul se va face in felul urmator exemplu:

Round I

player1 (culoare,town,erou,main erou) defeat player2 (culoare,Town,erou,main erou)
player1 (rosu,castel,tyris,tyris) defeat player2(albastru,rampard,ivor,Mephala)

Ceva genul asta intelegi voi. Si asa mai departe

Daca se poate tot odata sa aduceti mai multe argumente despre joc printuri descriere cum a fost bla bla

Ultima editare efectuata de catre DELMAR in Sam Sept 17, 2011 11:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://heroes3.forumz.ro
DELMAR

MesajSubiect: Re: RULZ and INFO   Sam Sept 17, 2011 11:15 am

Apropo sunt deschis la provocari ...Cineva interesat? Very Happy Cool
Sus In jos
marius

MesajSubiect: Salutare   Sam Sept 17, 2011 12:39 pm

Vreau sa-ti laud initiativa pentru acest forum, era nevoie de asa ceva, mai ales judecand dupa numarul de jucatori romani care ii gasesti pe gameranger. E si pacat sa nu existe asa ceva Smile
Sa speram ca vom fi tot mai multi Smile

Desi eu nu prea mai am timp asa de mult de jucat heroes, datorita job-ului, dar daca se va organiza vreun turneu de Arena sigor o sa ma inscriu.

Delmar: Daca tot esti 'boss'-ul forum-ului, pune si niste tactici, ca am avut neplacerea acum 2 sapt cred sa joc cu un roman pe gameranger (mai troll) si incepuse sa ma injure ca folosesc cheat-uri sau alte hack-uri ca nu se poate sa sparg garnizoanele pe jebuss din saptamana a 2-a Smile)

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
DELMAR

MesajSubiect: Re: RULZ and INFO   Sam Sept 17, 2011 1:22 pm

marius a scris:
Vreau sa-ti laud initiativa pentru acest forum, era nevoie de asa ceva, mai ales judecand dupa numarul de jucatori romani care ii gasesti pe gameranger. E si pacat sa nu existe asa ceva Smile
Sa speram ca vom fi tot mai multi Smile

Desi eu nu prea mai am timp asa de mult de jucat heroes, datorita job-ului, dar daca se va organiza vreun turneu de Arena sigor o sa ma inscriu.

Delmar: Daca tot esti 'boss'-ul forum-ului, pune si niste tactici, ca am avut neplacerea acum 2 sapt cred sa joc cu un roman pe gameranger (mai troll) si incepuse sa ma injure ca folosesc cheat-uri sau alte hack-uri ca nu se poate sa sparg garnizoanele pe jebuss din saptamana a 2-a Smile)

De ma tati ce sai faci ai iesit tarziu alti ies in 117 mia ziso AlexTheGreat .. cica 90 de master gremlini a batut 100 de piti ...ala da cheat heheh...Las ca invatza ei .. asa e la inceput...si mie mi se parea dubios dece joaca aia mai mult de 1,2 minute pe tura...ce le trebuie atat timp hehe si acu nu-mi ajung nici 8 Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: RULZ and INFO   

Sus In jos

RULZ and INFO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SaMp.Xtr-Zone.info
» Green Zone Stuntage - IP: samp.skilledgaming.info:7777 || 93.119.26.230:7777

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIGHT AND MAGIC HEROES ONLINE :: Heroes of Might and Magic 3 :: BEST OF THE BEST (+PROVOCARI)-
Mergi direct la: